Send Us a Mail
office@orientaltours.eu
Our Location
Phuket, Thailand
Call Us
+66 880 803 820

Dżungla Khao Sok – 2 dni - 2 Days

11

Strzeliste góry i skały porośnięte bujną roślinnością. Domki pływające po zapierającym dech w piersiach jeziorze Ratchaprapa Dam. Niezapomniana wycieczka do dżungli Khao Sok tylko z nami!

Niezapomniane przeżycia

Widzieliście takie filmy jak Avatar albo Czas Apokalipsy? Jeśli tak, to na pewno znacie już te urzekające scenerie: ogromne, zielone skały dostojnie wyrastające z turkusowej wody, kompletna cisza przerywana dźwiękami natury a także czas, który nagle staje w miejscu. Teraz to wszystko, co znacie ze szklanego ekranu, będzie Was otaczać, Wy zaś będziecie mogli poczuć się jak bohaterowie wspomnianych filmów.

Urzekające chwile na łonie natury

To wycieczka, podczas której doświadczycie tego wszystkiego i znacznie więcej! Kąpiel w rzece i karmienie słoni bananami. Eksploracja jaskini krasowej oraz rejs po zapierającym dech w piersiach jeziorze. Noc spędzona w domkach pływających na wodzie, a wcześniej wieczorna biesiada przy akompaniamencie cykających cykad. Wokół tylko dzika przyroda, miliony gwiazd na niebie oraz jasny księżyc, oświetlający wszystko dookoła. Brzmi dobrze, prawda?

Dżungla, jakiej jeszcze nie znacie

To wszystko i jeszcze więcej atrakcji oraz doznań dostarczymy Wam podczas tych dwóch, wspólnie spędzonych dni. Wrócicie wyczerpani, ale szczęśliwi i naładowani ogromem pozytywnej energii. Mięśnie na twarzy będą Was przyjemnie boleć od ciągłego uśmiechu a zmęczone ciało stanie się jakby nieco lżejsze. Ale nim wrócimy na Phuket, weźmy głęboki wdech, połóżmy się na drewnianym pomoście, popatrzmy w niebo i wsłuchajmy się w tę słodką muzykę, jaka dochodzi z dżungli. Takich widoków nie macie na co dzień!

Krótko mówiąc: jeśli wycieczka do dżungli Khao Sok, to tylko z nami!

Park Narodowy Khao Sok, farma słoni, popołudniowe lenistwo nad jeziorem Ratchaprapa Dam. Z przyjemnością pokażemy Wam tę najstarszą dżunglę świata. Historia rezerwatu sięga ponad 5000 lat i jest nawet starsza od epoki dinozaurów!

Spędzimy trochę czasu w rzece na kąpieli ze słoniami, przytulaniu ich i głaskaniu. Nie lubimy ani nie wspieramy miejsc, w których organizuje się przejażdżki na ich grzbietach: to bolesna, niehumanitarna i bardzo dyskomfortowa interakcja ze słoniami. Metalowe ławki, całymi dniami przytroczone do ich grzbietów, powodują otarcia, rany i zwyrodnienia stawów – to zdecydowanie nie jest forma, w jakiej chcemy z nimi przebywać. Zamiast tego, zaopatrzeni w wiadro i szczotkę, będziecie szorować i masować ich wielkie, leniwe i urocze ciała przy użyciu jedynie błota i wody.

Minivanem przejedziemy do przystani, by następnie przesiąść się na tradycyjną łódź długorufową i nią opłynąć najpiękniejsze zakątki jeziora: imponujące formacje skalne, otulone soczystą zielenią, zapierającą dech w piersiach lagunę oraz tajemniczą jaskinię.

Spędzimy calutkie popołudnie, wieczór, noc i wczesny poranek w domkach pływających na wodzie. Będzie można zażyć kąpieli w kystalicznie czystej, ciepłej wodzie, opalać się w promieniach popołudniowego słońca czy popływać kajakiem wokół okolicznych skałek i wysepek. Krótko mówiąc: Odciąć się choć na moment od naszej zwariowanej codzienności.

Ważne:

Nie spodziewajcie się po domkach 5*-ego resortu, standardem bliżej im do schroniska aniżeli kurortu all-inclusive! Na całym terenie nie ma zasięgu telefonii komórkowej ani WIFI, prąd jest dostępny jedynie od 6 po południu do 6 rano. Prysznice oraz toalety są wspólne i znajdują się na obydwu krańcach pomostów.

W cenie:

 • Transfer
 • Przewodnik
 • 2 x lunch, 1 x śniadanie, 1 x kolacja
 • Nocleg w domku pływającym na wodzie
 • Bilety wstępu na teren parku narodowego
 • Kąpiel ze słoniami
 • Spływ kajakowy

Cena nie zawiera:

 • Bananów dla słoni
 • Osobistych wydatków (ramki z pamiątkowymi zdjęciami itp.)
 • Napiwków dla tajskiego zespołu
Jak można dokonać rezerwacji wycieczki?

Poprzez wysłanie nam wiadomości email na adres office@orientalphuket.com lub poprzez kontakt na WhatsApp (+66 880 803 820).

Jak dokonać płatności?

Gotówką w naszym biurze lub przelewem bankowym / PayPalem.

Co ze sobą zabrać na wycieczkę?

Ręcznik, strój kąielowy, Komplet ubrań (do spania w domkach oraz do ubrania kolejnego dnia wycieczki), Ciepłą bluzę (wieczorem oraz wczesnym rankiem może być chłodno), Przybory toaletowe, Buty do wody/wygodne (plastikowe najlepiej) sandały, Czapkę z daszkiem bądź bandanę, Krem z filtrem UV, Aparat, Drobne na banany, pamiątkowe zdjęcia oraz napiwki dla tajskiej załogi

Oferujemy darmowy odbiór z większości miejsc na Phuket. Wyjątkiem są lokalizacje we wschodniej części wyspy: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong – jako, że nie da się odbiorów z tych miejsc włączyć w trasę busów, trzeba wynająć dodatkową taksówkę i ponieść dodatkowe koszty. Oferujemy także darmowy odbiór z Khao Laku (pod warunkiem jednak, że zbiorą się przynajmniej 4 osoby) oraz z Krabi (dla minimum 6-ciu osób). Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia warunków odbioru.

DZIEŃ PIERWSZY:

Odbiór z hotelu

Nasz tajski zespół (przewodnik oraz kierowca) odbiorą Was o umówionej porze. Sugerujemy, byście oczekiwali ich w hotelowym lobby – to znacznie ułatwi Wam wzajemne znalezienie. Nasz polski przewodnik dołączy do Waszego busa na trasie.

Wioska słoni

Kąpiel, szorowanie, szczotkowanie, przytulanie i karmienie słoni bananami.

Punkt widokowy

Zdjęcia dżungli z perspektywy lotu ptaka.

Ratchaprapa Pier

Rejs łodzią po jeziorze Ratchaprapa, by z bliska przyjrzeć się monumentalnym skałom, bujnej roślinności oraz urokliwym zatoczkom. Eksploracja jaskini krasowej będzie nie tylko ekscytującym zwieńczeniem rejsu po jeziorze, ale również chwilą przyjemnej ochłody.

Domki na wodzie

Zameldowanie się w domkach, lunch, czas wolny. Kajaki, przyjemna woda, orzeźwiająca kąpiel – wszystko na wyciągnięcie ręki! A wieczorem pyszna kolacja.

DZIEŃ DRUGI:

Ratchaprapa Pier

Powrót z domków do przystani, przejazd nad rzekę Sok.

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy pozwoli Wam zobaczyć najpiękniejsze miejsca i zakamarki parku: majestatyczne skały obficie porośnięte zielenią, niekończące się kobierce zieleni spowijające wzgórza i doliny.

Lunch przy rzece

Lunch serwowany w restauracji położonej nad brzegiem rzeki sprawi, że będziecie mogli cieszyć się i napawać pięknem przyrody nawet podczas jedzenia.

Wodospad

Nasza wycieczka zakończy się nad imponującym wodospadem, ale żeby do niego dotrzeć, trzeba trochę pomaszerować przez dżunglę. Obiecujemy jednak, że Wasz wysiłek się opłaci!

You can send your enquiry via the form below.

Dżungla Khao Sok – 2 dni

Trip Facts

 • 2 days
 • 24
 • Phuket i Khao Lak