Send Us a Mail
office@orientaltours.eu
Our Location
Phuket, Thailand
Call Us
+66 880 803 820

Dżungla Khao Sok - 1 Day

KS Mini 02

Najstarsza dżungla Świata, kąpiel ze słoniami, spływ przełomem rzeki Sok oraz orzeźwiająca kąpiel w imponujących rozmiarów wodospadzie

 

Kusi Was eksploracja dzikiej dżungli ale jednocześnie martwicie się, że nie jesteście do tego odpowiednio przygotowani? To świetnie! Nie musicie być Tarzanem ani nawet Jane, żeby spędzić calutki, ekscytujący dzień w dżungli, zbliżyć się do słoni czy przejść się po lesie deszczowym. Co więcej, macie szansę nie tylko na to, by stanąć ze słoniem oko w oko – możecie go również wykąpać i nakarmić bananami! Następnie przeżyjecie niezapomniany spływ przełomem rzeki Sok w otoczeniu niezwykłej scenerii: majestatycznych skał wapiennych i bujnej, soczysto zielonej roślinności. A na koniec prawdziwa wisieńka na torcie: przejście przez dżunglę do niezwykłego wodospadu, jednego z piękniejszych jakie widzieliście w swoim życiu. Wieje nudą? Zawsze przecież możecie zażyć kąpieli w zimnej wodzie lecącej wprost z wysokich skał, wybiczować strumieniem wody zbolałe plecy a nawet zrobić szybki pedicure, jeśli nie zdążyliście tego zrobić przed wyjazdem na wakacje (po co płacić za fish spa, skoro w wodospadzie macie to samo za darmo!). Dobra wiadomość na koniec: ta wycieczka jest przyjazna wszystkim, bez względu na wiek czy kondycję (dzieci zapraszamy szczególnie :D).

Macie szansę na zobaczenie najstarszej dżungli Świata! Historia Parku Narodowego Khao Sok sięga ponad stu osiemdziesięciu milionów lat, co oznacza, że pojawiła się zanim na Ziemi pojawiły się dinozaury!

Spędzicie trochę czasu w rzece na kąpieli ze słoniami, przytulaniu ich i głaskaniu. Nie lubimy ani nie wspieramy miejsc, w których organizuje się przejażdżki na ich grzbietach: to bolesna, niehumanitarna i bardzo dyskomfortowa interakcja ze słoniami. Metalowe ławki, całymi dniami przytroczone do ich grzbietów, powodują otarcia, rany i zwyrodnienia stawów – to zdecydowanie nie jest forma, w jakiej chcemy z nimi przebywać. Zamiast tego, zaopatrzeni w wiadro i szczotkę, będziecie szorować i masować ich wielkie, leniwe i urocze ciała przy użyciu jedynie błota i wody.

W cenie:

 • Transfer z/do hotelu
 • Polskojęzyczny przewodnik
 • Lunch
 • Spływ kajakowy
 • Kąpiel słoni
 • Bilet wstępu na teren parku narodowego

Cena nie zawiera:

 • Opłaty za banany (100THB za porcję) dla słoni
 • Osobistych wydatków (pamiątkowe zdjęcia itd.)
 • Napiwków dla tajskiej załogi
Jak można dokonać rezerwacji wycieczki?

Poprzez wysłanie nam wiadomości email na adres office@orientalphuket.com lub poprzez kontakt na WhatsApp (+66 880 803 820).

Jak zapłacić za wycieczkę?

Gotówką w naszym biurze lub przelewem bankowym / PayPalem.

Co ze sobą zabrać na wycieczkę?

Ręcznik, strój kąielowy, Komplet ubrań do przebrania na wypadek deszczu, Buty do wody/wygodne (plastikowe najlepiej) sandały, Czapkę z daszkiem bądź bandanę, Krem z filtrem UV, Aparat, Drobne na banany, pamiątkowe zdjęcia oraz napiwki dla tajskiej załogi

Oferujemy darmowy odbiór z większości miejsc na Phuket. Wyjątkiem są lokalizacje we wschodniej części wyspy: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong – jako, że nie da się odbiorów z tych miejsc włączyć w trasę busów, trzeba wynająć dodatkową taksówkę i ponieść dodatkowe koszty. Oferujemy także darmowy odbiór z Khao Laku (pod warunkiem jednak, że zbiorą się przynajmniej 4 osoby) oraz z Krabi (dla minimum 6-ciu osób). Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia warunków odbioru.

Odbiór z hotelu

Nasz tajski zespół (przewodnik oraz kierowca) odbiorą Was o umówionej porze. Sugerujemy, byście oczekiwali ich w hotelowym lobby – to znacznie ułatwi Wam wzajemne znalezienie. Nasz polski przewodnik dołączy do Waszego busa na trasie.

Wioska słoni

Kąpiel, szorowanie, szczotkowanie, przytulanie i karmienie słoni bananami.

Punkt widokowy

Zdjęcia dżungli z perspektywy lotu ptaka.

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy pozwoli Wam zobaczyć najpiękniejsze miejsca i zakamarki parku: majestatyczne skały obficie porośnięte zielenią, niekończące się kobierce zieleni spowijające wzgórza i doliny.

Lunch przy rzece

Lunch serwowany w restauracji położonej nad brzegiem rzeki sprawi, że będziecie mogli cieszyć się i napawać pięknem przyrody nawet podczas jedzenia.

Wodospad

Nasza wycieczka zakończy się nad imponującym wodospadem, ale żeby do niego dotrzeć, trzeba trochę pomaszerować przez dżunglę. Obiecujemy jednak, że Wasz wysiłek się opłaci!

You can send your enquiry via the form below.

Dżungla Khao Sok

Trip Facts

 • 1 day
 • Phuket i Khao Lak
 • 24