Send Us a Mail
office@orientaltours.eu
Our Location
Phuket, Thailand
Call Us
+66 880 803 820

Skała Jamesa Bonda - 1 Day

Jeden z najbardziej niezwykłych i zapierających dech w piersiach krajobrazów: Zatoka Phang-Nga. Miejsce, które sprawia, że czujecie jakbyście się nagle przenieśli się w czasie i przestrzeni na jeden z planów filmowych z tak baśniową scenerią, jak Malowany welon czy Avatar. Majestatyczne skały wyrastające z morza otulone lasami namorzynowymi, wczesnoranne słońce wspinające się po formacjach wapiennych, błoga cisza i spokój. Brzmi surrealistycznie? To się może stać rzeczywistością. Wy możecie tam być i to wszystko podziwiać na własne oczy. Dajcie sobie szansę, by zobaczyć jedno z najbardziej popularnych i najpiękniejszych miejsc na Ziemi: Wyspę Jamesa Bonda.

Ten dzień rozpoczniecie bardzo wcześnie rano, byście mogli dotrzeć do najbardziej obleganych miejsc jako jedna z pierwszych grup, nim dotrze doń większość innych. Nie zrażajcie się porą dnia, naprawdę warto tak się poświęcić! Dzięki temu takie miejsca jak Khao Ping Kan (Wyspa Jamesa Bonda), obie plaże, wapienne groty i pieczary, miejsce spływu kajakowego czy wioska Morskich Cyganów będą do dyspozycji dziesiątek a nie tysięcy turystów.

W cenie:

 • Transfer z/do hotelu
 • Polskojęzyczny przewodnik
 • Lunch
 • Miejsce na łodzi
 • Bilety wstępów na teren parku narodowego oraz Świątyni Małp
 • Spływ kajakowy

Cena nie zawiera:

 • Wydatków osobistych (typu pamiątki itp.)
 • Napiwków dla kajakarzy, kierowców czy tajskiego przewodnika

Najczęściej zadawane pytania:

Jak można dokonać rezerwacji wycieczki?

Poprzez wysłanie nam wiadomości email na adres office@orientalphuket.com lub poprzez kontakt na WhatsApp (+66 880 803 820).

Jak zapłacić za wycieczkę?

Gotówką w naszym biurze lub przelewem bankowym / PayPalem.

Co ze sobą zabrać na wycieczkę?

Komplet ubrań do przebrania na wypadek deszczu, Czapkę z daszkiem bądź bandanę, Krem z filtrem UV, Aparat, Chustę bądź szal do okrycia kolan i ramion w światyni (dotyczy jedynie pań), Drobne na napiwki dla tajskiej załogi

Oferujemy darmowy odbiór z większości miejsc na Phuket. Wyjątkiem są lokalizacje we wschodniej części wyspy: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong – jako, że nie da się odbiorów z tych miejsc włączyć w trasę busów, trzeba wynająć dodatkową taksówkę i ponieść dodatkowe koszty. Oferujemy także darmowy odbiór z Khao Laku (pod warunkiem jednak, że zbiorą się przynajmniej 4 osoby) oraz z Krabi (dla minimum 6-ciu osób). Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia warunków odbioru.

Odbiór z hotelu

Nasz tajski zespół (przewodnik oraz kierowca) odbiorą Was o umówionej porze. Sugerujemy, byście oczekiwali ich w hotelowym lobby – to znacznie ułatwi Wam wzajemne znalezienie. Nasz polski przewodnik dołączy do Waszego busa na trasie.

Su Ra Kun Pier

Po dotarciu do przystani przesiądziecie się z busa do łodzi długorufowej, którą wypłyniecie na wody Zatoki Phang-Nga.

Wyspa Jamesa Bonda

Tradycyjną łodzią długorufową opłyniecie najpiękniejsze zakątki Zatoki Phang-Nga. Zrobicie przystanek na wyspie Khao Ping Kan, położonej tuż obok popularnej Skały Jamesa Bonda (którą zapewne kojarzycie z kadrów “Człowieka ze złotym pistoletem” – jednej z części serii przygód słynnego agenta 007).

Spływ kajakowy

Spływ kajakami pozwoli Wam na eksplorację trudno dostępnych zakamarków lazurowej zatoki, otoczonej skałami wapiennymi (ale spokojnie, nie musicie mieć doświadczenia w wiosłowaniu, tajscy kajakarze Was w tym wyręczą).

Wioska Cyganów Morskich

Spacer główną aleją wioski Cyganów Morskich pozwoli Wam przyjrzeć się z bliska i zrozumieć niezwykły styl życia lokalnej społeczności. Pyszny lunch, przygtowany przez kobiety z wioski, sprawi że przybędzie Wam sił do dalszego zwiedzania.

Świątynia Małp

Wisieńką na torcie będzie nietypowa świątynia buddyjska, którą odwiedzicie na sam koniec wycieczki: świątynia znajduje się bowiem w olbrzymiej jaskini, pełnej niesamowitych formacji skalnych, tajemniczych zakamarków oraz…nietoperzy i małp! Jeśli będziecie mieli odpowiednio dużo szczęścia, może uda Wam się nawet zrobić selfie z jakąś małpką?

Powrót do hotelu

Późnym popołudniem wrócicie do swoich hoteli. Wciąż macie mnóstwo czasu, by pójść na tajski masaż a potem na kolację!

You can send your enquiry via the form below.

Skała Jamesa Bonda

Trip Facts

 • 1 day
 • 25
 • Phuket i Khao Lak